poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Prace nad filmem są w stopniu dość zaawansowanym. Scenariusz jest w połowie ukończony, rozpoczęliśmy pierwsze próby do scen pościgu i walki.Jeśli film powstanie (jeśli zdobędziemy fundusze) chcemy "podwoić" jednego z bohaterów w pewnej scenie. Mamy nadzieję, że wyjdzie zacnie. Już w maju ukaże się filmik promujący nasz projekt filmowy na stronie polakpotrafi.pl a w maju pokażemy wam making of z "Oddechu przeszłości". Na Polakpotrafi będzie też miała premierę pierwsza wersja plakatu naszego "ID". :D

Etykiety: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna