Trochę nas nie było, ale to przez przygotowania do kręcenia filmu! Już jesteśmy po pierwszym dniu zdjęciowym! Wczoraj kręciliśmy scenę walki jedną z najtrudniejszych technicznie w całym filmie. W 40 stopniowym upale naparzaliśmy się przez 5 godzin! 2 minutowa scena zajęła nam 5 godzin! Ale było warto!
Etykiety: 2015, aktorka, blog, dramat, Gniezno, gotowanie, hollywood, id, kasa, krótki film, nowy, plan filmowy, Poznań, sexy, thriller, trailer, zwiastun

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna