czwartek, 20 sierpnia 2015

Trochę nas nie było, ale to przez przygotowania do kręcenia filmu! Już jesteśmy po pierwszym dniu zdjęciowym! Wczoraj kręciliśmy scenę walki jedną z najtrudniejszych technicznie w całym filmie. W 40 stopniowym upale naparzaliśmy się przez 5 godzin! 2 minutowa scena zajęła nam 5 godzin! Ale było warto!



Etykiety: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna