sobota, 22 sierpnia 2015

Ojj to był męczący dzień, ale udało nam się nagrać 3 sceny! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć więc wysiłek znów się opłacił. Przed nami jeszcze dwa tygodnie wakacyjnego kręcenia a potem dokręcanie ostatnich scen we wrześniu. Trzymajcie za nas kciuki!



Etykiety: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna